Wydarzenia i zapisy / terminy-i-zapisy / Inne propozycje / Formularz

Formularz zapisów:

Rekolekcje dla Seniorów - termin 07 maja 2024 - 12 maja 2024


Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej w Gdyni.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

WAŻNE!

Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy potwierdzenie lub w przypadku braku miejsc stosowną informację zwrotną. W potwierdzeniu podajemy numer konta, na które należy wpłacić w przeciągu 7 dni zadatek w wysokości 200 PLN.


Czy jestem gotowy rozmawiać z osobą towarzyszącą o swoich przeżyciach podczas rekolekcji? (*)

Czy zobowiązuję się do zachowania pełnego milczenia w czasie rekolekcji i wyłączenia telefonu komórkowego? (*)

Czy uważam, że aktualny stan zdrowia (psychiczny i fizyczny) pozwala na podjęcie trudu 5-dniowych Ćwiczeń Duchowych? (*)Prosimy o odpowiedź – w kilku zdaniach – na wszystkie poniższe pytania. Zamieszczone odpowiedzi posłużą do podjęcia decyzji o przyjęciu na rekolekcje. Z przesłanych informacji skorzysta osoby odpowiedzialne za sekretariat rekolekcji oraz przydzielona osoba towarzysząca. Zapewniamy o zachowaniu pełnej dyskrecji.

Czy w przypadku rezygnacji z udziału zobowiązuję się niezwłocznie poinformować o tym Sekretariat ICFD – telefonicznie lub e-mailowo? (*)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem dla celów organizacji rekolekcji. Jestem świadomy prawa do wglądu do nich, ich zmieniania lub usuwania (*)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji e-mail zawierającej informacje na temat rekolekcji (brak zgody nie pozwoli nam na wysyłanie dalszych informacji) (*)

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny dotyczący informacji związanych z rekolekcjami (*)