Aktualności

Wielkanoc 2024

Św. Ignacy zaprasza, by "prosić o to, czego chcę. Tutaj prosić o łaskę wesela i silnej radości z powodu tak wielkiej chwały i radości Chrystusa Pana Naszego" [ĆD 221]. Prosimy więc dla Was o doświadczenia wesela i radości, bo przecież Chrystus Pan chce dzielić Swoją radość z nami – taka jest Miłość!

Czytaj więcej

Zakończenie rekolekcji internetowych "A myśmy się spodziewali"

To już ostatni tydzień naszych rekolekcji. Zachęcamy do wytrwałości do końca, w tym dobrym dziele szukania i znajdowania Boga pośród codzienności. Rekolekcje kończymy mszą świętą 24 marca o godz. 15.00 w kaplicy w Kolegium oo. Jezuitów w Gdyni, ul. Tatrzańska 35.

Czytaj więcej

Dziękujemy za 1,5 %

Tak jak w ubiegłych latach, istnieje możliwość przekazania 1,5 % podatku na ICFD za pośrednictwem jezuickiej Fundacji MAGIS.

Czytaj więcej

Paschalna Droga Ku „Wyżynom”

Metafora drogi jest bardzo pomocna w spojrzeniu na swoje życie lub na swoje teraz, aby zobaczyć, gdzie jestem, gdzie pragnę być i dokąd chce mnie doprowadzić Ten, który ze względu na mnie podjął swoją wyjątkowo trudną i bolesną drogę paschalną. Zapraszamy na doświadczenie ciszy i modlitwy.

Czytaj więcej

Program rekolekcji na rok 2024

Udało się nam przygotować program rekolekcji i sesji na rok 2024. Wraz z nowym rokiem ruszamy przede wszystkim z rekolekcjami ignacjańskimi: Fundament i Fundament cz. 2 oraz poszczególne tygodnie Ćwiczeń Duchowych. Proponujemy również rekolekcje kontemplatywne według metody o. Franza Jalicsa SJ oraz wiele innych rekolekcji i sesji tematycznych. Czytaj więcej

Zapisy na rekolekcje i sesje pierwszej połowy 2024 roku

Pragniemy z radością poinformować, że jesteśmy gotowi na rozpoczęcie zapisów na nasze rekolekcje. Od piątku 3 listopada o na naszej stronie internetowej będzie można zapisać się na nasze rekolekcje i sesje do końca czerwca 2024. 

Czytaj więcej