Aktualności

Zakończenie rekolekcji internetowych "A myśmy się spodziewali"

Drodzy Rekolektanci Rekolekcji Internetowych "A myśmy się spodziewali!"

To już ostatni tydzień naszych rekolekcji. Zachęcamy do wytrwałości do końca, w tym dobrym dziele szukania i znajdowania Boga pośród codzienności.

Rekolekcje kończymy mszą świętą 24 marca o godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH, aby niedzielną mszę świętą w tym dniu ofiarować w intencji wszystkich rekolektantów, osób towarzyszących i posługujących w naszych rekolekcjach, oraz o dobre owoce odprawionych rekolekcji.

Osoby z Trójmiasta i okolic zapraszamy do wspólnej Eucharystii 24 marca o godzinie 15:00 w kaplicy w Kolegium oo. Jezuitów w Gdyni, ul. Tatrzańska 35. Msza święta nie będzie transmitowana przez Internet.

Po Mszy św. zapraszamy na krótkie spotkanie, w czasie którego będzie okazja do podzielenia się doświadczeniem Bożego działania w trakcie rekolekcji- zarówno przez rekolektantów jak i osoby towarzyszące. Zaprezentujemy również działanie Domu Rekolekcyjnego i przedstawimy Wspólnotę Życie Chrześcijańskiego.

Po zakończeniu rekolekcji prosimy wszystkich Rekolektantów, również tych, którzy odprawiają rekolekcje samodzielnie, o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli nam lepiej przygotować rekolekcje w przyszłym roku.

Link do ankiety: https://forms.gle/8QS3fwymJZjHELKJ8

Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne. To także dzięki nim jest nam łatwiej rozeznawać, planować, a później przygotowywać kolejne edycje rekolekcji. W ten sposób każdy z Was staje się ich współtwórcą! Ankieta będzie aktywna przez ok 2 tygodnie po zakończeniu rekolekcji.

Rekolekcje internetowe dla uczestników są bezpłatne,

gdyby jednak zechcieli Państwo wspomóc działalność Ignacjańskiego Centrum Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej i Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego w Trójmieście, które

przygotowały te rekolekcje, będziemy wdzięczni za wszelkie ofiary wpłacone na konto bankowe ICFD,

07 1240 3536 1111 0000 4041 6160 z tytułem przelewu: „RI 24".

Zapewniamy o naszej modlitwie! Z Panem Bogiem.

ICFD i Trójmiejska Wspólnota Życia Chrześcijańskiego